Svatební galerie

Pro všechny, kteří na naší svatbě nebyli.
Ale také pro ty, kteří tam byli a chtěli by si ty krásné okamžiky připomenout.
Pro ty, kteří jsou zvědaví… Pro ty, kteří jsou lehce nostalgičtí…
Pro ty, kteří nás podporují a pro ty, kterým za to chceme poděkovat…

Zkrátka pro všechny, kdo cíleně či omylem zabloudí na naše stránky, jsme vytvořili malou fotoreportáž ze svatebního dne. Fotky jsou k dispozici v galerii přímo zde na stránkách. Prohlížejte dle libosti, jenom vás prosíme, abyste tyto fotografie bez našeho vědomí nikam nešířili.

Tímto děkujeme také našemu skvělému svatebnímu fotografovi Petrovi Bukovskému.

Den svatební se znovu promítá přede mnou…

Milá rodino, milí přátelé, svatební hosté:)

Děkujeme z celého srdce Vám všem, kdo jste nás jakkoli podpořili v našem rozhodnutí zahájit společnou cestu životem. Děkujeme všem, kdo jste se zapojili do příprav našeho velkého dne, kdo jste na nás mysleli v modlitbách, všem, kdo jste za námi přijeli a spolu s námi tento významný krok v našem životě oslavili. Děkujeme za všechny gratulace a za všechny dary do začátků společného bydlení.

 

Jsme rádi, že jsme mohli spolu s Vámi náš den prožít ve velké radosti a pohodě a naplno si vychutnat krásný den svatební. Doufáme, že i Vám se u nás líbilo a že jsme se neviděli naposled:)

Vaši novomanželé

Ve svatební den

Několik tipů a proseb pro svatební den:

  • Špalír: Mše svatá začne průvodem. Prosíme všechny, kdo mají zdravé nohy a nedělá jim problém několik minut stát, aby se shromáždili u vchodu do kostela a vytvořili potom špalír, kterým projde nevěsta. Příslušné pokyny Vám jistě na místě poskytne pan farář, případně jiná kompetentní osoba.
    Družičky, hlaste se u nevěsty:)
  • Fotografování: O zvěčnění všech důležitých a zajímavých momentů našeho svatebního dne se postará náš kamarád a vynikající fotograf Petr Bukovský. Aby mohl nerušeně pracovat, nechte prosím během obřadu své vlastní fotoaparáty v brašnách. Fotografie budou po svatbě k dispozici jak na našich stránkách, tak na DVD pro případné zájemce.
    Dále prosíme, abyste se bezprostředně po obřadu nerozutekli, pokusíme se vytvořit před kostelem útvar pro skupinovou fotografii:)

Děkujeme

Svatební (zlo)zvyky

Milí svatební hosté,

den D se již blíží. A jak to už tak u velkých událostí bývá, i ke svatbě se váží různé tradiční i netradiční zvyky a obyčeje. Budou samozřejmě součástí i našeho svatebního dne, ale pouze v omezené míře. Aby tento den proběhl k plné spokojenosti naší i Vaší, prosíme Vás o dodržení následujícího:

  • Nasazování chomoutu, uvazování koule na nohu apod. nám přijde nedůstojné a nehezké, prosíme, na našem obřadu se podobných zvyků vzdejte.
  • Rýže je jistě mnohem lépe využitá v kuchyni než ve vlasech a dekoltu nevěsty. Navíc se velmi špatně odstraňuje i z dlažby před kostelem, proto prosíme, nechejte sáčky s rýží doma.
  • Máme rádi překvapení, ale ne ta nemilá. A nejsme příznivci soutěží typu „Poznej nevěstu podle ucha“ a podobných. Proto prosíme, překvapte nás svatební gratulací nebo drobným dárkem, ale ne neočekávaným zásahem do svatební zábavy ani pořádáním rádobyveselých soutěží.
  • Za nejhorší možný výmysl považujeme únos nevěsty. Prosíme, nekažte nám ani sobě svatební den a nechte nevěstu tam, kde patří: ženichovi po boku.

Za Vaše pochopení předem děkujeme a zároveň doufáme, že si náš velký den spolu s námi dostatečně vychutnáte i s absencí některých „tradičních“ zvyků.

Nevěsta a Ženich

Svatební dary

Pokud jste se rozhodli na naši svatbu nejen přijít/přijet, ale také nám přispět nějakým hmotným či nehmotným, velkým či malým darem do začínajícího společného života, budeme samozřejmě rádi (nicméně v žádném případě to není podmínkou vaší účasti na svatbě:)). Protože rozhodování, čím obdarovat, bývá často náročné, připravili jsme pro vás seznam věcí, které zatím ještě nevlastníme  a vlastnit bychom si přáli (případně které vlastníme nebo bychom si vlastnit nepřáli). Seznam  najdete v sekci Dary. Obsahuje položky různých cenových relací, protože účelem svatebního daru jistě nemá být zruinovat dárce, nýbrž potěšit obdarované. Chcete-li nás překvapit něčím, co nám v seznamu schází, samozřejmě se tomu nebráníme. V případě, že si nejste jistí, zda by nám to udělalo radost, můžete kontaktovat koordinátorku darů nebo rovnou někoho ze snoubenců.